Wandelroutes in de Belgische Ardennen
De Belgische Ardennen strekken zich uit over de provincies Namen, Luik en Luxemburg, en een stukje van de provincie Henegouwen. Hier vind je dus volop mogelijkheden om te wandelen! In het bos, door de velden of de stad, langs het water of over rotsachtige bergkammen… Er is voor iedereen een wandeling!
Promenade du Tram





Een wandeling van 4,6 km vanuit Champlon.
Deze bewegwijzerde wandeling is opgenomen op de wandelkaart van Tenneville, verkrijgbaar voor 8€ in het Maison du Tourisme de la Forêt de Saint-Hubert en in verschillende winkels van de gemeente Tenneville (tenneville.com/services/).
Signalétique (NL)
Voetganger - Horizontale rechthoek - Groen

IGN Kaart

Luchtfoto’s / IGN

Hellingkaart (IGN Kaart)

Kaart 1950 / IGN

Stafkaart (1820-1866)

Open Street Map
6870 Saint-Hubert

Herdenkingsplaat opgedragen aan de “Verbinding”

De dorpen Champlon et Journal (Tenneville) tijdens de Slag om de Ardennen

Les Saisons de la Photo: Champlon - Eglise

Bezoek aan het Centrum Marcassou in Champlon
“Op je gemak...” dat is het motto van het beroemde merk met het everzwijn op de verpakking: Marcassou! In het Woud van Saint-Hubert, bij de Barrière de Champlon, worden de worsten en gedroogde hammen geproduceerd. Het voormalige productiecentrum is omgebouwd tot een ontdekkingsruimte, “Le Centre Marcassou”. Momenteel is het centrum bestemd voor groepsbezoeken en biedt het een vrij parcours in de voetsporen van het merk, zijn geschiedenis en zijn producten, dat wordt afgesloten met een proeverij.Tarieven: € 7/bezoek met kleine proeverij of € 11 met 1 drankje + 2 broodjes belegd met onze vleeswaren.Mogelijkheid om sommige van onze producten ter plaatse te kopen tegen een interessante prijs.

L'église Saint-Remacle de Champlon
